Deci de aia e bine sa se roteasca STANGA SI DREAPTA?!?
Sal’tareIn cele ce urmeaza veti gasi un text trimis de un prieten pe mail, din care inteleg esenta rotatiei puterilor, pentru perioade de acumulare de Citește mai mult
Sal’tareIn cele ce urmeaza veti gasi un text trimis de un prieten pe mail, din care inteleg esenta rotatiei puterilor, pentru perioade de acumulare de Citește mai mult
Sal’tareNebunia ultimelor zile a facut ca si oamenii de rand sa o ia un pic „razna”. Si multi oameni au inceput sa vada lucrurile in Citește mai mult
Sal’tareDe fapt titlul exact era de pe ultimul album al Parazitilor si suna cam asa: Postcomuniştii ne-au vândut, ne-au vândut şi ţara,Dar vezi copii de Citește mai mult
Sal’tare Acu vreo saptamani citesc titlul GARCEA ISI FACE PARTID! intr-unul din tabloidele de se vand la taraba cu un leu jumate. Nu am dat Citește mai mult
Sal’tare Totul a inceput de muuult cand eu am recunoscut sincer ca – Sunt socialist… si nu imi e rusine sa o spun Dupa care Citește mai mult
Sal’tare Acum un an si ceva imi exprimam opiniile socialiste pe blog si nu credeam ca vor avea ecoul pe care l-a reusit. Asa ca de atunci Citește mai mult