Iar vorbim de gagica aia misto… ARTA!!!
Sal’tareVa spuneam acum cateva zile ca am demarat un blog cultural. Treaba merge un pic cam greu, deoarece suntem la inceput si ne gasim greu Citește mai mult
Sal’tareVa spuneam acum cateva zile ca am demarat un blog cultural. Treaba merge un pic cam greu, deoarece suntem la inceput si ne gasim greu Citește mai mult
Sal’tareCa de obicei daca e FILM, nu stau sa vi-l povestesc, dar va zic cu ce am ramas. La Modigliani mi-a placut ca m-au surprins Citește mai mult