Traiesc cu Pasiune… si-mi place asa!
Sal’tare. Zilele trecute tragea cu pasiune la ceva si un bun prieten mi-a spus: BAI OMULE TU ESTI TARE DEFECT. NU POTI LUCRA LA UN Citește mai mult
Sal’tare. Zilele trecute tragea cu pasiune la ceva si un bun prieten mi-a spus: BAI OMULE TU ESTI TARE DEFECT. NU POTI LUCRA LA UN Citește mai mult
Sal’tare. Sunt genul de „agitat” care si-ar dori sa schimbe lumea intr-o zi si sa intoarca muntii cu varful in jos in doua. Imi aduc Citește mai mult
Sal’tare Primul joc pe care mi-l aduc aminte din copilarie, in care puneam pasiune era jocul de Macao si dupa aceea Septica. Simteam un fior Citește mai mult
Sal’tare. Azi am luat sase beri si l-am adus la mine in camera pe Stefan si am chef sa il auziti vorbind despre BURSA si JOCURI FINANCIARE. Citește mai mult
Sal’tare – Va uram pentru ca aveti ORGASMUL… care dureaza, si dureaza, si dureaza,si parca nu se mai termina. Iar noi in schimb avem parte Citește mai mult
Sal’tare. Vreo 2 ani de zile am fost pasionat de alpnism. Insa de cand cu mutarea la noua casa din Giulesti si cu insuratoarea de Citește mai mult
Sal’tare. Nu va speriati ca nu m-am bosorogit intr-atat, incat sa nu imi amintesc zicerea ca PASIUNEA NASTE MONSTRII. Insa asta e pentru cei pesimisti, Citește mai mult