Biciclistii nu-s tampiti, ba dobitocule !
Sal’tareDa frate ! Nu-s tampiti ca pe o temperatura de 0 sau cateva grade cu plus, se urca pe biclele lor si merg la servici Citește mai mult
Sal’tareDa frate ! Nu-s tampiti ca pe o temperatura de 0 sau cateva grade cu plus, se urca pe biclele lor si merg la servici Citește mai mult
Sal’tareDa fratzilor, azi eu sint la timona, pentru ca Artistu’ e inghetzat. Cine sunt eu ? Cum cine sunt ba uratilor ? Io sunt bicla Citește mai mult
SaltareTe invit laDacă vrei# un oraş mai curat# mai puţină poluare# decongestionarea traficului# un mod de viaţă mai sănătosMergi cu bicicleta, în fiecare zi !***Andrei… Citește mai mult
Sal’tareDa recunosc, de vreo cateva zile ma mananca degetele sa va scriu despre bicla mea, MITZA, din nou. Si nu pentru ca m-ar fi calcat Citește mai mult
Sal’tare*** LATER EDIT: Uite ca mai ie si altii suparati pe pseudo-pistele de biciclete ! *** Dupa cum ziceam si alta data e nevoie de o cale pentru noi Citește mai mult
Sal’tare Iau Mitza o incalec frumos pana la gara, dau ceva la nas (sa am alse cu bicla in tren) si fac asa cum zice Citește mai mult
Sal’tareN.B. Acest post este VULGAR (18+).De ce VULGAR ? Pentru ca vad, ca mesajele transmise intr-un limbaj „colorat”, se infig mai bine in constiinta voatra, Citește mai mult
Sal’tare. Dupa cum spuneam si alta data iata-ma plecand la servici si din frumoasa mahala a Giulestiului, cu prea frumoasa mea Mitza. Mai grei sunt Citește mai mult
Sal’tare *** Gata cu rugaciunea ! Va urez „sa bicicliti bine” ! AndreiKIP IN TACI